Organizator: Grupa MTP

KOMUNIKAT

Podziel się

Z uwagi na obecną sytuację, zaplanowane na 4-5 kwietnia Targi Auto Nostalgia zostają odwołane. Wkrótce poinformujemy o nowym terminie.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo wystawców, zwiedzających i pracowników. Dlatego z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, w ślad za wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz w oparciu o zalecane przez instytucje państwowe procedury podjęliśmy decyzję o przesunięciu targów na późniejszy okres. W chwili obecnej prowadzimy rozmowy o nowym terminie, jak tylko będzie on potwierdzony, przekażemy Państwu informację.

 

Decyzja o zmianie daty nie była decyzją łatwą. Od wielu miesięcy wspólnie z partnerami i wystawcami nasz zespół ciężko pracował nad organizacją jubileuszowej edycji wydarzenia. Jesteśmy jednak przekonani, że dodatkowy czas, jaki pozostał do nowego terminu targów, wykorzystamy do stworzenia jeszcze ciekawszej i atrakcyjniejszej merytorycznie formuły wydarzenia. 

 

 

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas najbliższej edycji Autonostalgia lub podczas Retro Motor Show w Poznaniu bez konieczności wymiany bądź aktualizacji dokumentu wstępu. Jeśli zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl, adres email: info@tobilet.pl. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.