Organizator:

Bilety

Podziel się

Wszystko, co musisz wiedzieć o biletach na Targi Auto Nostalgia

Bilety na targi pojazdów zabytkowych Auto Nostalgia 23-24 kwietnia 2022

 

W przedsprzedaży dostępne są bilety w cenie 27 zł. Jeden bilet zakupiony na określoną datę upoważnia do wstępu wyłącznie w dany dzień.

Wstęp dla dzieci do 6 roku życia jest BEZPŁATNY.

>>> KUPUJĘ BILET <<<

Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia Warszawa

 

Na ten moment udostępniamy sprzedaż biletów wyłącznie dla osób posiadający unijny certyfikat Covid-19.

Pulę ogólną, dla pozostałych osób, ogłosimy bliżej terminu imprezy, zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami. 

 

BILET DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH UNIJNY CERTYFIKAT COVID przysługuje:

  1. Osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19, tj. osobom którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej lub znajdującą się w wykazie odpowiedników szczepionek dopuszczonych do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, prowadzonym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH - Państwowy Instytut Badawczy, pod warunkiem że upłynęło co najmniej 14 dni od dnia wykonania tego szczepienia (dalej jako: Osoby zaszczepione),
  2. Osobom posiadającym Unijny Certyfikat COVID w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r. w sprawie ram wydawania, weryfikowania i uznawania interoperacyjnych zaświadczeń o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 (unijne cyfrowe zaświadczenie COVID) w celu ułatwienia swobodnego przemieszczania się w czasie pandemii COVID-19,
  3. Ozdrowieńcom, tj. osobom które przechorowały COVID-19,  przez okres od 11 do 180 dnia po pozytywnym teście PCR, legitymującym się odpowiednim zaświadczeniem lekarskim, lub Unijnym Certyfikatem COVID (dalej jako: Ozdrowieńcy)
  4. Osobom posiadającym negatywny wynik szybkiego testu antygenowego lub testu PCR – nie starszych niż 72 godziny w przypadku testów PCR oraz 48 godzin w przypadku szybkich testów antygenowych.
  5. Osobom poniżej 12 roku życia legitymującym się dowodem osobistym, paszportem, legitymacją lub kartą rowerową.

>>> KUPUJĘ BILET <<<

  • Termin: 23-24 kwietnia 2022 (sobota i niedziela)
  • Miejsce: Expo XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
  • Godziny otwarcia wystawy: sobota 10:00 - 18:00, niedziela: 10:00 - 17:00
Kupuję bilet na targi Auto Nostalgia