Auto Nostalgia 2018 otwarta!

Słoneczne, sobotnie przedpołudnie oraz klasyki zapraszające do wejścia i zwiedzenia targów przyciągnęły tłumy zwiedzających!

Punktualnie o godzinie 10:00 otworzyliśmy bramy Wejścia Głównego przy bramie nr 5 od strony Wybrzeża Szczecińskiego. Słoneczne, sobotnie przedpołudnie oraz klasyki zapraszające do wejścia i zwiedzenia targów przyciągnęły tłumy zwiedzających. Są pasjonaci, są rodziny z dziećmi oraz seniorzy, którzy zdecydowaną większość z prezentowanych pojazdów pamiętają jeszcze z czasów, w których można było je powszechnie spotkać na warszawskich ulicach. Maluchy, Syrenki, Warszawy, Fiasty 125p oraz Polonezy. Amerykańskie krążowniki i muscle cary, Mercedesy, BMW i Porsche. Fiaty, Alfy Romeo, Lancie, Ferrari. Nie zabrakło również japońskiej motoryzacji, Toyoty, Lexusy, Hondy – wszystkie w klasycznym wydaniu. Licznie reprezentowane są również marki brytyjskie, Jaguary, Morgany, Aston Martiny a nawet takie perełki jak przedwojenny wyścigowy Bentley. Fani jednośladów znajdą również coś dla siebie – począwszy od Komarów, SHL-ek, WFM-ek poprzez DWK, Sokoły i Junaki. A to zaledwie wybrane przykłady z kilkuset prezentowanych klasyków.

Czekamy na Was dziś do godziny 18:00 oraz jutro od 10:00 do 17:00. Zapraszamy całymi rodzinami – dzieci do lat 6 pod opieką osoby dorosłej WCHODZĄ ZA DARMO!

Bilety można kupić przez Internet LINK, dowolnym salonie EMPIK oraz w kasach na miejscu. Do zobaczenia na Auto Nostalgii 2018!

Wstecz