Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

Targi Pojazdów Zabytkowych - Auto Nostalgia 2020 czyli X edycja wydarzenia równie wyjątkowego i niepowtarzalnego, jak większość przedstawionych w ramach ekspozycji pojazdów. Oprócz zagranicznych klasyków, miłośnicy oldschoolowej motoryzacji będą mogli podziwiać także polskie legendy i wyruszyć w podróż do czasów dzieciństwa, czy wczesnej młodości.

Z miłości do klasycznej motoryzacji i dzięki współpracy z naszymi partnerami możemy być świadkami jubileuszowej - dziesiątej już edycji Auto Nostalgii. Targi to wspaniała podróż do czasów naszych dziadków i ojców, w których klasyczna motoryzacja miała swoje początki.

Nadszedł czas, aby przypomnieć sobie warkot starych silników i nieco cofnąć się w czasie by ponownie podziwiać perły motoryzacji w pełnej krasie! Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i bądź tam razem z nami podczas tego absolutnie wyjątkowego wydarzenia. 

Global Expo, bo to właśnie tam przygotowujemy dla Was Auto Nostalgię 2020 wypełnione zostanie po brzegi oldschoolowymi dziełami sztuki na czterech (i nie tylko) kółkach. Gotowi na podróż w czasie? Widzimy się 12 i 13 września 2020 roku w legendarnej Fabryce FSO. 

KUP BILET Oferta uczestnictwa